[ X ]
Alegeri17 Mai 2020 12:00

FOTOGRAFIA ZILEI: O sugestie pentru Grupul „Pro-Moldova”

Grupul „Pro-Moldova” are un sediu drăguţ şi, judecând după cum arată din exterior, are şi o energetică bună. Cu siguranţă, e un sediu în care se lucrează bine, dar, noi, totuşi, am avea o sugestie pentru cei din „Pro-Moldova”: dat fiind numărul celor ce aderă la dvs., ar trebui să vă schimbaţi sediul. Nu de alta, dar, în scurt timp pur şi simplu nu veţi avea spaţiu suficient. Poate treceţi în fostul sediu al PDM? Din câte ştim, loc acolo e mult şi ar ajunge tuturor.

Autor: TRIBUNA

Foto: Andrei Boguş

Comentarii

Top știri

Urmăreşte telegram
Abonați-vă la canalul nostru
Editorial Investiţiile în clădiri rezidenţiale scad. Ce va urma? Anul 2026 se anunţă a fi unul complicat pentru piaţa construcţiilor şi pentru piaţa imobiliară, iar datele ... Continuare

Sondaj

  • Care e cea mai mare problemă la moment în Republica Moldova?

    View Results

    Loading ... Loading ...