[ X ]
Important11 Februarie 2026 11:11

Ion Ceban: Oamenii care activează în administrația publică locală sunt cei care fac ca lucrurile sa funcționeze

Primarul general al municipiului Chișinău, Ion Ceban, a fost alături de oamenii care activează în administrația publică locală și care fac ca lucrurile sa funcționeze, cu responsabilitate și multă răbdare, informează TRIBUNA. 

Edilul le-a mulțumit pentru munca lor, pentru efort și pentru faptul că, indiferent de greutăți, rămân aproape de oameni.

„Ei sunt cei care indiferent de ploaie sau vânt, polei sau călduri insuportabile sunt la datorie. Cu acest prilej, am înmânat diplome angajaților care, prin muncă și dedicație, sunt alături mereu de cetățeni. Le sunt recunoscător tuturor și le doresc putere, sănătate și încredere în munca pe care o fac”, a subliniat Ion Ceban.

Urmăreşte telegram
Abonați-vă la canalul nostru
Editorial Investiţiile în clădiri rezidenţiale scad. Ce va urma? Anul 2026 se anunţă a fi unul complicat pentru piaţa construcţiilor şi pentru piaţa imobiliară, iar datele ... Continuare

Sondaj

  • Care e cea mai mare problemă la moment în Republica Moldova?

    View Results

    Loading ... Loading ...