Deputatul Radu Marian este unul dintre puținii care vin la Parlament cu bicicleta, pledând pentru un mod sănătos de viață. Dle Marian, noi apreciem exemplul pe care presupunem că vreți să-l dați și altor deputați, dar avem o sugestie: dacă tot aveți culoarea galbenă pe cască, poate plasați și o inscripție – „Maia Sandu – Președinte!”. În alegeri orice mână de ajutor contează…
Autor: TRIBUNA
Foto: Andrei Boguș



















