Primarul capitalei, Ion Ceban a declarat un adevărat război panourilor publicitare. Probabil, Primarul se gândeşte cum să facă ca Chişinăul să arate mai bine, numai că i-a scăpat un moment important: pentru mulţi politicieni panourile erau modalitatea de promovare în alegeri de bază. Mai jos publicăm mai multe imagini relevante în acest context. Da, Dle Ceban, bun „cadou” le-aţi făcut politicienilor înainte de prezidenţiale!
Autor: TRIBUNA
Foto: Arhiva TRIBUNA











































