Chiar dacă ţara se confruntă cu o epidemie fără precedent, se pare că pe deputaţii blocului ACUM îi lasă rece avertizarea că trebuie să păstreze o anumită distanţă. Dlor deputaţi, e bine că vă ţineţi împreună, dar, totuşi, ar fi bine să respectaţi distanţa. Nu de alta, dar comunicaţi permanent cu oamenii „pe viu”, iar aceasta deja presupune o anumită doză de risc.
Autor: TRIBUNA
Foto: Andrei Boguş
















