De regulă, ministrul Afacerilor Interne, Pavel Voicu e încruntat, iar uneori – îngândurat. Bine dispus e văzut foarte rar. În una din astfel de ipostaze, a fost surprins de fotoreporterul nostru. Noi zicem că, atunci când zâmbeşte, ministrului de Interne îi stă mult mai bine decât când e serios. Voi ce părere aveţi?
Autor: TRIBUNA
Foto: Andrei Boguş







