Ministrul Economiei și Infrastructurii, Anatol Usatîi, dacă nu făcea politică, putea fi fotomodel. Înalt, cu ochi albaștri, demnitarul e extrem de fotogenic. Dle. Usatîi, examinați acest scenariu, căci Guvernul nu e veșnic, iar din activitatea de fotomodel se câștigă bani buni!
Autor: TRIBUNA
Foto: Andrei Boguș














