Vice-speakerul Parlamentului, Monica Babuc, la precedenta ședință a Legislativului, a reușit să-și umbrească toți colegii. Ea a purtat un costum de culoare fucsia, astfel că nici de la distanță mare nu rămânea neobservată. Doamna Babuc, suntem siguri că, în scurt timp astfel de ținute vom mai vedea și la alte doamne, căci tare bine vă mai stă!
Autor: TRIBUNA
Foto: Andrei Boguș













