[ X ]
Breaking news20 Octombrie 2019 09:15

Președintele PDM: Am votat și am investit foarte multă speranță

Președintele Partidului Democrat din Moldova (PDM), Pavel Filip, și-a exercitat dreptul la vot.

După cum informează TRIBUNA, Pavel Filip a declarat că a votat și a investit foarte multă speranță.

„Prin acest vot, am investit multă speranță ca orașul acesta să aibă un Primar gospodar, care să aibă grijă de oraș. Am votat pentru o echipă care să susțină Primarul și proiectele investiționale și de construcție pentru oraș. Am votat pentru că îmi doresc ca urmașii mei să trăiască într-un oraș bine amenajat, un oraș în care să le placă să trăiască”, a precizat Filip.

Andriana Cheptine

Urmăreşte telegram
Abonați-vă la canalul nostru
Editorial Investiţiile în clădiri rezidenţiale scad. Ce va urma? Anul 2026 se anunţă a fi unul complicat pentru piaţa construcţiilor şi pentru piaţa imobiliară, iar datele ... Continuare

Sondaj

  • Care e cea mai mare problemă la moment în Republica Moldova?

    View Results

    Loading ... Loading ...