Când e vorba de interesul electoral, politicienii şi partidele sunt extremi de inventivi. Un bun exemplu în acest sens este şi echipa ex-Premierului Dumitru Braghiş, care, în alegerile din 2007, a trimis alegătorilor din capitală… o telegramă. Cum arăta aceasta vedeţi în imaginile de mai jos.
Autor: TRIBUNA
Foto: Arhiva ADEPT/Arhiva TRIBUNA/Arhiva colecţionarului Petru Costin








