[ X ]
Exclusiv16 Octombrie 2018 17:00

(FOTO) Cum le-a mulţumit Serafim Urechean susţinătorilor săi în 2003

După primul tur al alegerilor primarului capitalei din 2003, Serafim Urechean, primarul de atunci al capitalei, care candida pentru un nou mandat, a venit cu un mesaj special în care le mulţumea susţinătorilor săi şi făcea trimitere şi la turul doi. Tonalitatea şi structura mesajului sunt deosebite, de aceea TRIBUNA a decis să-l republice. Vă invităm să vă reamintiţi de acest mesaj, care e relevant şi în ajunul campaniei electorale din 2019.      

Сканировать10009-1

Autor: TRIBUNA
Foto: Arhiva ADEPT/Arhiva TRIBUNA/Arhiva colecţionarului Petru Costin

Urmăreşte telegram
Abonați-vă la canalul nostru
Editorial Investiţiile în clădiri rezidenţiale scad. Ce va urma? Anul 2026 se anunţă a fi unul complicat pentru piaţa construcţiilor şi pentru piaţa imobiliară, iar datele ... Continuare

Sondaj

  • Care e cea mai mare problemă la moment în Republica Moldova?

    View Results

    Loading ... Loading ...