Ex-deputatul Vadim Pistrinciuc a fost surprins pe străzile capitalei și, judecând după imagini, pare să fie fericit. Dle Pistrinciuc, noi înțelegem fericirea Dvs., or, dacă ați fi fost acum în Parlament – ați fi avut suficiente griji și, cu siguranță, ați fi zâmbit mult mai rar. Dar, ceva ne spune că fericirea Dvs. nu va dura mult timp. Ceva ne spune că încă nu ați rupt-o definitiv cu politica…
Autor: TRIBUNA
Foto: Andrei Boguș















