Se pare că, Președinte Republicii Moldova, Igor Dodon se simte cel mai bine atunci când merge în teritoriu. El a făcut un obicei din aceste vizite săptămânale și nici în pandemie lucrurile nu s-au schimbat. Dle Președinte, ce ar trebui să se întâmple ca Dvs. să renunțați la vizitele în teritoriu?!
Autor: TRIBUNA
Foto: www.president.md





































