De ceva timp, deputatul Radu Marian obișnuiește să vină la ședințele Parlamentului cu bicicleta. E sănătos, dar și ecologic. De aceea, considerăm că exemplul său ar trebui urmat și de alți deputați. Stimați aleși ai poporului, ce ziceți de o astfel de provocare?!
Autor: TRIBUNA
Foto: Andrei Boguș

















