[ X ]
Alegeri15 Februarie 2020 12:00

FOTOGRAFIA ZILEI: O sugestie pentru Leonid Cerescu

La precedentă ședință a Guvernului, președintele Confederației Naționale a Patronatelor din Moldova, Leonid Cerescu, s-a apropiat de ministrul Sănătății, Muncii și Protecției Sociale, Viorica Dumbrăveanu, și i-a explicat ceva timp îndelungat. Dle Cerescu, e important să vorbiți cu toți miniștrii din Guvern, dar ar trebui să stabiliți niște priorități. Spre exemplu, noi considerăm că ați avea mult mai multe de discutat cu ministrul Economiei și Infrastructurii, Anatol Usatîi.

Autor: TRIBUNA
Foto: Andrei Boguș 

Urmăreşte telegram
Abonați-vă la canalul nostru
Editorial Investiţiile în clădiri rezidenţiale scad. Ce va urma? Anul 2026 se anunţă a fi unul complicat pentru piaţa construcţiilor şi pentru piaţa imobiliară, iar datele ... Continuare

Sondaj

  • Care e cea mai mare problemă la moment în Republica Moldova?

    View Results

    Loading ... Loading ...