După mai mulți ani în care apa de pe masa membrilor Guvernului și a angajaților Cancelariei de Stat era în butelii de plastic, Executivul a decis că e timpul să-și aducă aportul la lupta mondială împotriva produselor de plastic. Astfel, acum apa e în recipiente de sticlă. Stimați demnitari, sunteți chiar un exemplu demn de urmat. Oare Parlamentul cum va proceda?!
Autor: TRIBUNA
Foto: Andrei Boguș











