Președinta Maia Sandu și-a încheiat participarea la Summitul Comunității Politice Europene din Albania „cu un gest firesc pentru orice cetățean implicat: a votat la Ambasada României din Tirana”, informează TRIBUNA.
Alte știri la rubrica
Comentarii
Top știri
Urmăreşte telegram
Abonați-vă la canalul nostru
Editorial
Investiţiile în clădiri rezidenţiale scad. Ce va urma?
Anul 2026 se anunţă a fi unul complicat pentru piaţa construcţiilor şi pentru piaţa imobiliară, iar datele ...
Continuare
Sondaj
Loading ...







