[ X ]
Important29 Mai 2024 09:47

(FOTO) Maia Sandu: Președintele Băsescu a avut mereu și continuă să aibă încredere în puterea noastră

Președintele Maia Sandu, ieri, a avut bucuria să-l reîntâlnească pe ex-Președintele României și deputatul în Parlamentul European, Traian Băsescu, și să-i mulțumească pentru grija călduroasă și preocuparea constantă față de soarta Moldovei.

„Președintele Băsescu a avut mereu și continuă să aibă încredere în puterea noastră, a cetățenilor Republicii Moldova, de a ne reafirma demnitatea națională, libertatea și aspirațiile europene”, a spus oficialul.

 

Urmăreşte telegram
Abonați-vă la canalul nostru
Editorial Investiţiile în clădiri rezidenţiale scad. Ce va urma? Anul 2026 se anunţă a fi unul complicat pentru piaţa construcţiilor şi pentru piaţa imobiliară, iar datele ... Continuare

Sondaj

  • Care e cea mai mare problemă la moment în Republica Moldova?

    View Results

    Loading ... Loading ...