Ion Ceban, primarul capitalei, a anunțat că de astăzi revine la muncă, „după o lună destul de complicată” prin care a trecut, informează TRIBUNA.
„Nu doresc nimănui un astfel de concediu pe care l-am avut și urez sănătate dvs. și celor apropiați.
A fost o perioadă când am încercat sa le fac pe toate odată.
Sănătate și tuturor neprietenilor mei, unii dintre ei cunoșteau situația prin care trecem și nu au încetat să atace concertat ca niște hiene”, a declarat politicianul.
Totodată, Ion Ceban a mulțumit colegilor și celor care au fost aproape, dar și locuitorilor că au fost înțelegători în multe.







