Igor Dodon, secretarul executive al PSRM, a participat la ședința staff-ului electoral PSRM din Zona Centru a republicii în cadrul căreia s-a făcut bilanțul rezultatelor celor două tururi ale alegerilor locale generale, informează TRIBUNA.
Igor Dodon a mulțumit colegilor pentru munca activă și productivă în cadrul campaniei electorale.
„Partidul Socialiștilor a obținut rezultate bune la nivel național”, a subliniat el.
Secretarul executiv i-a îndemnat să înceapă activitatea cât mai curând posibil, astfel încât în localitățile unde candidații PSRM au obținut victoria să fie obținute schimbările pozitive, în beneficiul cetățenilor.







