Veronica Sirețeanu, ministrul Finanțelor, însărcinată cu al doilea copil, merge în concediu de maternitate, informează TRIBUNA.
„O felicităm pe doamna Sirețeanu cu misiunea pe care și-o asumă.
Asta de altfel înseamnă că ești ultima dată printre noi…”, a declarat Premierul Dorin Recean, la finalul ședinței Guvernului.







