Adrian Albu, deputat, candidatul Partidului Socialiștilor din Republica Moldova (PSRM) la funcția de primar al capitalei, a explicat, în interviul de la Călin LIVE, cum nepăsarea deputaților PAS față de problemele cetățenilor Republicii Moldova i-a dat imbold să lanseze campania #NUlePASă, informează TRIBUNA.
“E prea multă nepăsare la guvernare, la demnitari și autorități de diferit nivel, iar oamenii au nevoie de conducători care să îi asculte, să înțeleagă așteptările lor și să vină cu soluții bune”, a declarat politicianul.







