După ce l-am criticat pe ministrul Justiției, Fadei Nagacevschi, pentru stilul său vestimentar prea lejer, demnitarul ne-a demonstrat la precedenta ședință a Guvernului că din garderoba sa nu lipsesc costumele. Dle Ministru, să știți că ne-a plăcut!
Autor: TRIBUNA
Foto: Andrei Boguș














