La precedenta ședință a Guvernului, ministrul Justiției, Fadei Nagacevschi a venit mai trist ca niciodată. Supărat și încruntat, ministrul a privit absent în jur, semn că îi e capul plin cu gânduri importante. Dle. Ministru, cu siguranță că aveți la ce vă gândi, dar savanții spun că oamenii care zâmbesc mai des trăiesc mai mult și mai bine! Așa că, măcar uneori lăsați masca de dur și cuceriți-ne cu bună dispoziție.
Autor: TRIBUNA
Foto: Andrei Boguș













