[ X ]
Exclusiv9 Ianuarie 2020 15:00

Bașcanul Găgăuziei: „Vreau ca 2020 să fie mai bun, locuitorii să fie mai fericiți”

Irina Vlah, Bașcanul Găgăuziei, a fost premiată de TRIBUNA pentru rezultatele obținute la alegeri. Cu această ocazie, a spus ce așteptări are de la anul 2020.

„În 2020 trebuie să muncim mult. Vreau și ca în țară să fie stabilitate, să fie ordine, să fie colaborare cu toți partenerii, și de la aceste colaborări să primim doar emoții pozitive și rezultate bune. Vreau ca 2020 să fie mai bun, locuitorii să fie mai fericiți”, a declarat Vlah.

Cristina Gurez

Urmăreşte telegram
Abonați-vă la canalul nostru
Editorial Investiţiile în clădiri rezidenţiale scad. Ce va urma? Anul 2026 se anunţă a fi unul complicat pentru piaţa construcţiilor şi pentru piaţa imobiliară, iar datele ... Continuare

Sondaj

  • Care e cea mai mare problemă la moment în Republica Moldova?

    View Results

    Loading ... Loading ...