Ministrul Justiției, Fadei Nagacevschi, este fan al telefoanelor produse de Apple. Acesta deține un iPhone de ultimă generație, de care nu se desparte niciodată, nici măcar la ședințele Guvernului. Dle. Nagacevschi, dacă nu se va auzi nici un secret ce ține de Dvs., înseamnă că e un telefon sigur! Așteptăm!
Autor: TRIBUNA
Foto: Andrei Boguș












