Deputatul neafiliat Artur Gutium, fost liberal, a fost revocat din funcția de vicepreședinte al Comisiei parlamentare “Comisia drepturile omului şi relaţii interetnice”.
După cum comunică TRIBUNA, potrivit informațiilor prezentate la ședința Parlamentului, deputatul Gutium va fi, în continuare, membru al comisiei “Comisia drepturile omului şi relaţii interetnice”.
Cristina Gurez







