Conducerea Partidului Social Democrat European (PSDE) și cea a Mișcării Alternativa Națională (MAN) au avut astăzi o întrevedere, informează TRIBUNA.
„Comunicăm la nivel de echipe”, a scris Ion Ceban, președintele MAN, publicând imagini de la discuție.
Și Ion Sula, liderul PSDE, a venit cu un mesaj: “Comunicarea este temelia unei relații solide și durabile”.








