[ X ]
Alegeri20 Noiembrie 2023 10:02

MAN a mai câștigat în unele suburbii. Ion Ceban: Au fost localități unde am fost la limită...

Mișcarea Alternativă Națională (MAN) a mai înregistrat ieri unele victorii în suburbiile capitalei. În context, Ion Ceban, președintele MAN, primarul ales al capitalei, a mulțumit colegilor din suburbii pentru munca depusă, informează TRIBUNA.

„Au fost localități unde am fost la limită, unde am învins sau unde mai avem de lucrat.

Mulțumesc locuitorilor pentru încrederea acordată”, a declarat el.

Ion Ceban a spus că MAN este o echipă puternică și vom continua să dezvoltăm municipiul Chișinău.

„În continuare vom comunica despre noile decizii”, a precizat politicianul.

Urmăreşte telegram
Abonați-vă la canalul nostru
Editorial Investiţiile în clădiri rezidenţiale scad. Ce va urma? Anul 2026 se anunţă a fi unul complicat pentru piaţa construcţiilor şi pentru piaţa imobiliară, iar datele ... Continuare

Sondaj

  • Care e cea mai mare problemă la moment în Republica Moldova?

    View Results

    Loading ... Loading ...