[ X ]
Breaking news23 August 2023 13:11

Adrian Albu a lansat campania "NU le PASă": "Prea multă nepăsare la guvernare"

Adrian Albu, deputat, candidatul Partidului Socialiștilor din Republica Moldova (PSRM) la funcția de primar al capitalei, a explicat, în interviul de la Călin LIVE, cum nepăsarea deputaților PAS față de problemele cetățenilor Republicii Moldova i-a dat imbold să lanseze campania #NUlePASă, informează TRIBUNA.

“E prea multă nepăsare la guvernare, la demnitari și autorități de diferit nivel, iar oamenii au nevoie de conducători care să îi asculte, să înțeleagă așteptările lor și să vină cu soluții bune”, a declarat politicianul.

Alte știri la rubrica
Urmăreşte telegram
Abonați-vă la canalul nostru
Editorial Investiţiile în clădiri rezidenţiale scad. Ce va urma? Anul 2026 se anunţă a fi unul complicat pentru piaţa construcţiilor şi pentru piaţa imobiliară, iar datele ... Continuare

Sondaj

  • Care e cea mai mare problemă la moment în Republica Moldova?

    View Results

    Loading ... Loading ...