[ X ]
Alegeri14 Martie 2022 16:00

(FOTO) Șeful „Moldovagaz” se bucură de o nouă realizare  

Vadim Ceban, șeful „Moldovagaz”, se bucură de o nouă realizare – Diploma de recalificare profesională pentru Ingineria sistemelor de alimentare cu gaze combustibile naturale, informează TRIBUNA.

„De astăzi sunt specialist în gaze cu diplomă. Mulțumesc profesorilor Universității Tehnice din Moldova pentru știință, răbdare și înțelegere”, a anunțat Vadim Ceban, la 12 martie curent, pe rețelele de socializare.

Șeful „Moldovagaz” și-a făcut studiile în perioada februarie 2020 – februarie 2022, la Universitatea Tehnică a Moldovei.

Cristina Gurez

Alte știri la rubrica
Urmăreşte telegram
Abonați-vă la canalul nostru
Editorial Investiţiile în clădiri rezidenţiale scad. Ce va urma? Anul 2026 se anunţă a fi unul complicat pentru piaţa construcţiilor şi pentru piaţa imobiliară, iar datele ... Continuare

Sondaj

  • Care e cea mai mare problemă la moment în Republica Moldova?

    View Results

    Loading ... Loading ...