Vadim Ceban, șeful „Moldovagaz”, se bucură de o nouă realizare – Diploma de recalificare profesională pentru Ingineria sistemelor de alimentare cu gaze combustibile naturale, informează TRIBUNA.
„De astăzi sunt specialist în gaze cu diplomă. Mulțumesc profesorilor Universității Tehnice din Moldova pentru știință, răbdare și înțelegere”, a anunțat Vadim Ceban, la 12 martie curent, pe rețelele de socializare.
Șeful „Moldovagaz” și-a făcut studiile în perioada februarie 2020 – februarie 2022, la Universitatea Tehnică a Moldovei.
Cristina Gurez









