De un an de zile, Ion Ceban este primarul capitalei. Probabil, cu această ocazie, el a inspectat, în această săptămână, mai multe străzi și scuaruri din capitală, unde au avut sau au loc lucrări de reparaţie şi amenajare. Noi zicem că se schimbă ceva în capitală, dar întrebarea este: Câtă energie, bani şi voinţă are Ion Ceban pentru a face Chişinăul un oraş în care cu adevărat să vrei să trăieşti? Dle Ceban, Dvs. ce spuneţi?
Autor: TRIBUNA
Foto: facebook.com/IonCeban












