Deputatul Vladimir Cebotari este unul dintre cei mai înstăriți aleși ai poporului. E clar că el a venit în Parlament nu pentru bani, de aceea, e logic să prepunem că Vladimir Cebotari e imposibil de corupt. Ce-ar fi dacă în Parlament am avea doar deputați înstăriți? Ar fi oare aceasta o măsură eficientă de combatere a corupției?!
Autor: TRIBUNA
Foto: Andrei Boguș












