Ministrul Afacerilor Interne, Pavel Voicu, are o „armă secretă”, pe care o folosește doar în cazuri excepționale. E vorba de zâmbetul său dezarmant. Dle Voicu, zâmbiți mai des, pentru că vă stă mult mai bine așa. Nu înțelegem numai care a fost cazul excepțional de la precedenta ședință a Guvernului, care v-a determinat să folosiți și „arma Dvs. secretă”…
Autor: TRIBUNA
Foto: Andrei Boguș











