Vicepremierul Sergiu Pușcuța, ministru al Finanțelor, arată din ce în ce mai bine. Se vede cu ochiul liber că Pușcuța a slăbit mult în ultima perioadă, a devenit mai zvelt, iar costumele i se potrivesc de minune. Bănuim noi că, Viceprim-ministrul a scăpat de kilograme nu doar de la volumul mare de muncă, dar și de la dietă și sport. Dle Pușcuța, când aveți timp, spuneți tuturor care e secretul pentru o formă fizică de invidiat!
Autor: TRIBUNA
Foto: Andrei Boguș





















