La precedenta ședință a Parlamentului, deputatul socialist, Vlad Bătrîncea, vice-speaker, și deputatul din partea Platformei Demnitate și Adevăr, Vasile Năstase, au tot sfătuit pe holul Parlamentului. Discuția a fost destul de aprinsă și de durată, semn că nu ajungeau la un numitor comun. Ce au discutat, e mister, dar se cunoaște că doar prin dialog pot fi rezolvate problemele. Așa că, așteptăm rezultate!
Autor: TRIBUNA
Foto: Andrei Boguș






















