[ X ]
Alegeri14 Ianuarie 2020 15:00

FOTOGRAFIA ZILEI: Cu ce se bucură cei de la Guvern

Se știe că de pe mesele guvernanților, la ședințe sau întrevederi oficiale și de lucru, nu lipsesc dulciurile. E și firesc, or participanții la ședințe, în special acolo unde se duc negocieri dure, simt nevoia să-și alimenteze creierul cu… ciocolată. Așa că, periodic, administrația Cancelariei de Stat face plinul cu dulciuri autohtone. Ne bucurăm că producătorii autohtoni sunt astfel susținuți, mai ales că dulciurile acestea îi bucură nu doar pe cetățenii R. Moldova, dar și pe cei din afară.

Autor: TRIBUNA
Foto: Andrei Boguș

Urmăreşte telegram
Abonați-vă la canalul nostru
Editorial Investiţiile în clădiri rezidenţiale scad. Ce va urma? Anul 2026 se anunţă a fi unul complicat pentru piaţa construcţiilor şi pentru piaţa imobiliară, iar datele ... Continuare

Sondaj

  • Care e cea mai mare problemă la moment în Republica Moldova?

    View Results

    Loading ... Loading ...