Noul deputat din partea Platformei Demnitate și Adevăr, Vasile Năstase, și socialistul Bogdan Țîrdea au stat la sfat în parcarea clădirii Parlamentului, înainte de ședință Legislativului când a fost demis Guvernul. Cei doi au discutat destul de aprins, semn că opiniile vizavi de subiectele puse în discuție erau total diferite. Stimați domni, bănuim că deja veți discuta și mai aprins, căci cam nimic nu vă mai leagă…
Autor: TRIBUNA
Foto: Andrei Boguș

























