În alegerile Primarului capitalei din 2015, ex-Primarul capitalei, Serafim Urechean a mers cu mesajul „Gospodarul se întoarce”. Însă, el nu a ajuns Primar, inclusiv din cauza faptului că Dorin Chirtoacă era încă „în vogă”. Acum, când Serafim Urechean are şanse mai mari decât data trecută, mulţi se întreabă: „Se va întoarce gospodarul încă o dată?”.
Autor: TRIBUNA
Foto: Arhiva ADEPT/Arhiva TRIBUNA/Arhiva colecţionarului Petru Costin










