[ X ]
Breaking news20 Mai 2018 11:51

Liderul PAS: Vreau să-i îndemn pe toți să meargă la vot, fiindcă mai târziu s-ar putea să fim lipsiți de acest drept

Președintele Partidului Acțiune și Solidaritate (PAS), Maia Sandu, și-a exprimat votul la una dintre secțiile de votare din capitală, informează TRIBUNA.

„Am votat pentru un om care să lucreze în interesul nostru, al tuturor locuitorilor municipiului Chișinău. Am votat împotriva corupției și a unui regim autoritar. Vreau să-i îndemn pe toți să meargă la vot, fiindcă mai târziu s-ar putea să fim lipsiți de acest drept. Să știți că votați pentru viitorul democratic al acestei țări”, a precizat Sandu.

Mihaela Conovali

Urmăreşte telegram
Abonați-vă la canalul nostru
Editorial Investiţiile în clădiri rezidenţiale scad. Ce va urma? Anul 2026 se anunţă a fi unul complicat pentru piaţa construcţiilor şi pentru piaţa imobiliară, iar datele ... Continuare

Sondaj

  • Care e cea mai mare problemă la moment în Republica Moldova?

    View Results

    Loading ... Loading ...