[ X ]
Important30 Martie 2026 08:11

Ion Ceban - „Omul Anului”: Mulțumesc familiei care mă susține și cetățenilor care au încredere în ceea ce facem

Ion Ceban, primarul general al municipiului Chișinău, a fost desemnat „Omul Anului” la categoria „Administrație”, informează TRIBUNA.

„Omul Anului” este un eveniment-simbol de foarte mulți ani, care întrunește oameni din diverse domenii.

Mulțumesc VIP magazin și Rodica Ciorănică, echipei mele alături de care facem ca lucrurile să se realizeze în Chișinău, și mulțumesc familiei care mă susține și îmi este mereu alături, dar și cetățenilor care au votat și au încredere în ceea ce facem.

Urmăreşte telegram
Abonați-vă la canalul nostru
Editorial Investiţiile în clădiri rezidenţiale scad. Ce va urma? Anul 2026 se anunţă a fi unul complicat pentru piaţa construcţiilor şi pentru piaţa imobiliară, iar datele ... Continuare

Sondaj

  • Care e cea mai mare problemă la moment în Republica Moldova?

    View Results

    Loading ... Loading ...