Președintele Partidului Socialiștilor din Republica Moldova, Igor Dodon, a avut o întrevedere cu conducerea organizației teritoriale a PSRM din Bălți și consilierii municipali socialiști, informează TRIBUNA.
Participanții la întâlnire au discutat o serie de subiecte actuale, inclusiv situația curentă din municipiu și activitatea consiliului local.
De asemenea, a fost stabilit un plan de acțiuni pentru perioada imediat următoare.







