[ X ]
Important30 August 2024 14:39

(VIDEO) Maia Sandu a ieșit din izolare. Prima destinație - sediul de campanie! 

Președintele Maia Sandu s-a tratat de COVID și a ieșit din izolare, informează TRIBUNA.

În această dimineață ea a mers la „sediul de campanie” și a publicat episodul 2 din „Jurnal de campanie”.

Maia Sandu a precizat că este bine și că nu există vreun pericol ca să infecteze pe cineva de COVID.

Totodată, politiciana a vorbit „despre falsurile care au pornit în ultimele zile, și anume cu privire la biserică, cu privire la acuzațiile unor candidați electorali” și a răspuns la câteva întrebări.

Urmăreşte telegram
Abonați-vă la canalul nostru
Editorial Investiţiile în clădiri rezidenţiale scad. Ce va urma? Anul 2026 se anunţă a fi unul complicat pentru piaţa construcţiilor şi pentru piaţa imobiliară, iar datele ... Continuare

Sondaj

  • Care e cea mai mare problemă la moment în Republica Moldova?

    View Results

    Loading ... Loading ...