Premierul Dorin Recean a comentat demisia șefului Serviciului Vamal și a anunțat că următorul șef la vamă va fi numit în următoarele săptămâni, informează TRIBUNA.
„Din memoria mea recentă, domnul Talmazan este primul oficial care și-a prezentat demisia de onoare.
El a explicat toate lucrurile și chiar apreciez acest gest de maturitate”, a spus Dorin Recean.







