Marina Tauber, Victoria Șapa și Arina Corșicova, foste pretendente la funcția de primar al municipiului Bălți, au declarat, ieri-seară, în cadrul unui live, că vor fi alături de bălțeni și vor îndeplini promisiunile făcute, informează TRIBUNA.
Ele au spus că, „răul a învins binele, însă doar pentru o perioadă”.
Potrivit lor, în curând vor veni vremuri noi, și atunci binele și dreptatea neapărat vor învinge.
„Și Arina Corșicova, și Victoria Șapa, și eu, vă asigurăm, vom continua să facem ceea ce am vorbit în campania electorală. În următoarele zile, intenționăm să ne adresăm noii administrații a orașului, și să discutăm un șir de proiecte de infrastructură, pe care planificam să le implementăm în Bălți cu sprijinul lui Ilan Șor. Noi vom rămâne alături de dumneavoastră, nu o să vă abandonăm. Începem un nou plan de acțiuni și vom lupta pentru victoria finală”, a declarat Marina Tauber.







