Activitatea politică și cea în funcția de ministru al Infrastructurii și Dezvoltării Regionale i-au furat tot timpul liber al lui Andrei Spînu așa că o perioadă el a uitat de sport… până în weekend-ul care tocmai s-a încheiat, informează TRIBUNA.
Ministrul a renunțat la costumul clasic și a îmbrăcat unul sport și a mers în parc, unde a alergat.
„Am revenit la sport”, a scris el, pe Facebook, alături de o fotografie de care nu a mai publicat de când e la Minister.
Cristina Gurez







