În cadrul vizitelor întreprinse în teritoriu, Igor Dodon obligatoriu inspectează şi drumurile aflate în reconstrucţie. A făcut-o inclusiv şi în cadrul recentei vizite întreprinse la nordul ţării. Dle Preşedinte, de unde acest interes pentru drumuri? Şi apropo, cum vi se pare calitatea lucrărilor, căci nu o dată drumarii au fost criticaţi din acest punct de vedere?
Autor: TRIBUNA
Foto: site-ul Preşedinţiei RM















