În ultimul timp, mai mulți Ambasadori acreditați în RM au avut întrevederi cu liderul PDM, Pavel Filip. E vorba de Ambasadorul SUA, al Germaniei și al Franței. Noi nu știm detalii despre ce discută liderul PDM cu Ambasadorii, dar ceea ce știm cu certitudine e că, din cauza acestor întrevederi, unii politicieni din alte partide și-au pierdut somnul. Dle Filip, vor fi surprize?!
Autor: TRIBUNA
Foto: Andrei Boguș










