Preşedintele Igor Dodon are un scaun „special” în biroul său de la Preşedinţie. Pe acest scaun periodic sunt invitaţi să se aşeze oaspeţii săi – începând de la ambasadori şi terminând cu preşedinţi de raioane. Dle Preşedinte, doar aveţi şi alte scaune în birou, dar şi alte birouri unde să vă primiţi oaspeţii. De ce dar, judecând după pozele de pe site-ul Preşedinţiei, cel mai des vă aşezaţi oaspeţii anume pe acest scaun? Prin ce e deosebit?
Autor: TRIBUNA
Foto: site-ul Preşedinţiei
















