De când Moldova se confruntă cu amenințările și provocările legate de Coronavirus – Covid-19, Viorica Dumbrăveanu, ministra Sănătății, Muncii și Protecției Sociale, a devenit membrul Guvernului cu cea mai dificilă misiune. Dar, se pare că, cu profesionalism și nițel optimism, Viorica Dumbrăveanu face față misiunii cu brio. Dna Dumbrăveanu, mult succes în continuare!
Autor: TRIBUNA
Foto: Andrei Boguș














